Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pentru Cei Mai Inraiti Jucatori De Metin2
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [PvP] Metin2 Atom

In jos 
AutorMesaj
Syntax123




Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/08/2012

[PvP] Metin2 Atom  Empty
MesajSubiect: [PvP] Metin2 Atom    [PvP] Metin2 Atom  Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 1:14 pm

Nume server: Metin2ATOM

Server Status: Online!!
*Program Server:
Official: 7:30-8:00 (dimineata) - Deschidere
00:30-1:00 (noaptea) - Inchidere
Neofficial: 7:30-8:00 (dimineata) - Deschidere
4:30-5:00 (dimineata; a doua zi) - Inchiderea

**Momentan nu detinem HOST!! Speram sa gasim unul convenabil.. pana atunci serverul ruleaza dupa programul de mai sus!!**
Programul se respecta atat timp cat nu apar complicatii gen net cazut, curent cazut, errori in server s.a.m.d!!

MC/IP: metin2atom. servegame . com ( uniti voi va rog )
Rate: PvP
Fierar: 50-50% (sau cum zic eu 'cap-pajura') pentru ca este identic cu aruncarea monedei; dar nu va faceti probleme pentru asta esueaza foarte rar
Buguri rezolvate: momentan toate si doresc sa specific ca itemele nu au buguri!! deci dau dmg-ul care il scriu
(am testat personal )
Regat recomandat: Ar fi bine pentru inceput Albastru dar merg toate!!

Site: metin2atom. servegame . com ( uniti voi va rog )
Client: oricare cu mc.txt
Video:Lucreaza designerul la asta..
Poze: Lucreaza designerul la asta..

Descriere:

Acest server este unul PvP Mode cu tenta clasica doar ca adaptat si echilibrat cu ceea ce se afla deja pe server (tauri/itemele fara buguri s.a.m.d).
Cu toate ca nu avem Video, Poze, Client.. si este cu mc.txt puteti avea incredere ca jocul se va desfasura normal fara nici o problema.. intrati puneti mc.txt si sunteti in situatie

Ce va putem oferi noi fata de alte servere asemanatoare?!

1. La noi pe server nu veti gasi mai multi GM/GA/SGM s.a.m.d decat playeri
2. Nu veti gasi (cum se intampla pe marea majoritate a serverelor) playeri 'mana-n mana cu staff-ul' care daca vor fac in asa fel incat sa va dispara contul/iteme.. sau mai stiu eu..
3. In Staff se afla doar persoane apropiate si cunoscute personal de Ownner, nu alese pe messenger cum fac alti Ownneri
4. Acest server se vrea a fi unul serios si responsabil
5. Iteme fara bug ceea ce gasiti mai rar pentru ca am testat si 94% din serverele PvP cu aceeasi tenta au itemele bugate si sf copiat de la unii la altii..
6. Traducere partiala a serverului (prin 'partiala' ma refer la ce este esential gen: tinctura regatelor/resetare status..)
7. Am eliminat sectiunea DONATII!
8. Nu exista modati pe server!!
9. Seriozitate!!

Va asteptam sa incercati & jucati acest server minunat

Pasi de urmat pentru cei rau intentionati:

1. Dati o vizualizare
2. Lasati un coment cu parerea voastra sincera dar civilizata
3. Dati X
4. Va pare rau pentru ceea ce ati pierdut
5. Va simtiti mult mai usurati ca nu ati facut o fapta rea

NU RECRUTAM STAFF acesta este deja stabilit, iar ca Ownner nu bag in staff orice jucator now venit!! Cei din staff ii cunosc personal si au acel loc pentru ca am in credere, pot da de ei la orice ora din zi si din noapte s.a.m.d..

**In caz ca nu va descurcati cu client-ul, aveti neclaritati, aveti reclamatii decente s.a.m.d va rugam sa ne contactati la id-ul de messenger(Y!M): metin2atom

**PS: Rog administratorii sa nu modifice acest topic!! Insemnarile facute prin sublinieri si colorit sunt facute pentru a pune in evidenta anumite lucruri nu in sens negativ!!

Pana data viitoare, peace and Lov3
Serverul tin sa precizez ca nu este al meu eu si mai multi vor sa fie populat , ajutatine sa facem asta , va asteptam pe server in numar cat mai mare !
Sus In jos
 
[PvP] Metin2 Atom
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Metin2 LoK 12 h pe zii
» Metin2 Gy 24/7
» metin2 destros 24/24
» metin2 hades
» METIN2 FELNAC

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Metin :: Servere IP/Hostate-
Mergi direct la: